Lis 162012
 

Přelakovat káru na MATT chce dneska už kde kdo…. Někdo to řeší nenávratným způsobem -klasickým lakováním. Pak jsou tu „föliáři“ -ti, až je to přestane bavit, sundají fölii a původní lak je zpět.

A nebo se to dá řešit PODIPOVÁNÍM celého vozu. CO JE VLASTNĚ DIPOVÁNÍ?

Oficiální komentář:

Plasti Dip – gumový nátěr do interiéru i exteriéru – tekutá guma, která schne na vzduchu, nanáší se stříkáním. Vytváří izolační, ochrannou vrstvu, která je dokonale vhodná i na tlumení, těsnění i jako protiskluzová zábrana. Je odolná vůči vlivům počasí, je odolná vůči tření, kyselinám, louhu, vlhkosti, je odolná vůči soli a izoluje i elektricky. Plasti Dip je vhodný na kov, na sklo, dřevo, kámen, gumu, provaz, na uhlík i na materiály ze sklolaminátu (GFK). Je ideální na motorová vozidla, plavidla, na domácí potřebu, pro kutily i do zahrady. Plasti Dip svou 300-400%-ní pružnost zachovává v rozmezí -34 C + 93 C. Po vyschnutí bez pachu.

 

Můj komentář: JE TO BRUTUS!

V této fotogalerii se pyšní náš první výtvor, bývalý stříbrný Mercedes. První DIPování nebylo jednoduchý, ale myslím, že jsme se s tím poprali celkem slušně, však posuďte sami:-)

Kenny

 Publikoval v 05:57