Časté otázky

 
Jak dlouho trvá lakování motorky?

Záleží na rozsahu prací, takže pokud se jedná o lakování jednoho, dvou dílů, tak 5-10 dní, pokud celá motorka tak cca 3-4 měsíce. Pokud máte motocykl opískovaný (šetrně) je možné termín urychlit, protože se nemusí čekat na odlak. Pokud je zase motocykl totální vrak a skládačka z deseti jiných, kde nic nepasuje nebo chybí, připravte se, že se to může jednou tolik protáhnout. Doba  opravy takové skládačky se nedá určit a na zakázce se dělá průběžně, aby nebrzdila jiné zakázky.

V zimním období jsou termíny delší než v létě, kdy se lépe pracuje a materiály lépe prosychají.

Za expresní nebo přednostní dodání účtujeme +50% ceny, pokud není dohodnuto jinak.

Jak je to s linkováním?

Ruční linkování si provádíme svépomocí nebo využíváme služeb osvědčeného dodavatele.

Nic nikam nemusíte vozit, vše zařídíme, cena linkování JAWA Kývačka 2550,- Kč, Pérák 2500,- Kč, předvál. motocykly domluva individuálně. Cena zahrnuje linkování a bezpečnou dopravu tam i zpět. Cena je vč vybarvení loga nádrže. Pokud je logo „odleštěno“ během chromu, je cena vyší cca o 150kč/ks za náročnější vybarvování či tisk šablony.

V jakém stavu mám dodat motocykl na kompletní lakování?

Tak v první řadě rozebraný a kompletní. Motocykl je dobré očistit alespoň od bláta, s mastnotou si poradíme.

Vše jde do chemického odlaku, který nepokroutí i ty nejtenčí plechy a odstraní jakoukoli mastnotu nebo barvu. Ideální povrch pro nanášení základu. Zinkování lakované plechařiny motorky neprovádíme, protože to je blbost. Pokud chcete, můžeme Vám pozinkovat Vaše drobné díly do modrého(bílého) nebo černého (na Zetky) zinku.

Kolik stojí lakování mojí motorky?

Ceník nejčastějších motorek, které lakujeme najdete zde: (ceny celolaků motocyklů neobsashují plechy sedadel, kola, nosiče, padací rámy, tažná zařízení – tyto položky jsou zvlášť přičteny – ne vždy zákazník vyžaduje lakování).

Např nosič + 1700Kč za lak, plech sedadla +800Kč, hlavní revmaplech kývačka 3800Kč, ….

Lakování SPZ je individuální – dle velikosti, tvaru a složitosti zadání. Můžeme nápis do SPZ buď nalepit či dle šablony nalakovat(dražší, ale na věky, nálepka může slézt). Po dohodě jsme schopni zařídit výrobu replikové SPZ vč. prolisů a vylakování nápisu. Lakování SPZ ať přední či zadní, není zahrnuto v ceníkové ceně lakování motocyklu.

Prosím, ceny jsou orientační, VŽDY záleží na stavu, v jakém motocykl dodáte. V ceně není zahrnut klempíř, spasování ani linkování. V ceně je odlakování a jemné tryskání motocyklu od všech nátěrů.

Za motocykly v horším stavu (silně vyhnilé póry v materiálu nebo silně domlácené a pokroucené plechy) účtujeme 10-20% ceny navíc.

Lakování v zimních měsících kdy je teplota přes den nižší než -5 stupňů, účtujeme cca +15% ceny na pokrytí vyšších nákladů provozu lakovací kabiny a udržování hotových dílů při stálé teplotě v sušárně.

Záloha při lakování motocyklu do 20 000 Kč = 10 000 Kč, při lakování nad 20 000 Kč = 15 000 Kč, pokud není dohodnuto jinak.

Kolik motorek jste již olakovali?

Máme za sebou přes tři stovky  celolaků historických i soudobých motocyklů, nepočítaje samotné díly či autodíly a auta. Můžete se podívat na galerii námi lakovaných motorek. Lakujeme dokonce i umělecká díla předních českých výtvarníků světového formátu.

Je nějaká čekací lhůta než přijmete můj motocykl na lakování?

Z důvodu velkého počtu objednávek se prosím připravte, že lakování potrvá cca3-4 měsíce. Je to z důvodu velkého počtu objednávek a když se na něčem zasekne motorka, co je ve frontě před Vámi, logicky se i posune termín Vašeho dokončení. Proto všechny termíny smluvené od 1.9.2015 jsou POUZE ORIENTAČNÍ.

PŘIVÉST motocykl můžete ihned po objednávce, stejně poputuje na odlakování a do klempírny….

Obecně platí, že kdo dřív doveze, ten je dříve ve frontě.

Prosím, mějte na paměti, že se renovuje motocykl, neopravuje se spotřební auto, takže pokud se vyskytne problém (chybějící díl, prasklina, neoriginální díl, čekání na chrom) buďte prosím trpěliví, děláme vše, co je v našich silách, abychom vše vyřešili ku Vaší spokojenosti.

Adresu, mapu jak k nám a telefon najdete v sekci kontakt.

Kenny

Informace aktualizované 5.1.2016

Ceníky platné na stroje přijaté od 1.1.2016

IMG_2775

 Publikoval v 07:55