Dub 082013
 

Rok a ještě jeden rok se sešel, takže to byly dva roky a je tu další výstava veteránu a renovačních firem Classic show Brno 2013. A samozřejmě jsme tam nemohli chybět! Na našem stánku byl k vidění motocykl JAWA 250 Panelka v úpravě pro motoškoly, 2x ČZ 150 C a JAWA 550 Pařez. Největším lákadlem, byly však naše překrásná děvčata ve stylových šatech i doplňcích. Vedle nás se uhnízdila sesterská společnost (doslova) JAWAsoučástky.cz , kteří se prezentovali několika krásnými motocykly JAWA a Motobi.

Během akce bylo možné shlédnout několik přednášek a debat, jedné jsem měl možnost se účastnit, byla to rozprava o lakování, kde jsme rozebrali jak na holý kov, jak zatočit s korozí, jak tmelit, jak brousit a dlouho jsme řešili jesli moderní akrylát nebo dobové barvy. Naštěstí mládí vpřed a tak jsme si vybojovali a shodli se, pokud za použití moderních postupů a barev, dosáhneme dobových výsledků a vzhledů tak to taky není špatně. :-)

Společnost CarSOFA představila krásnou sbírku Mercedesů a ukázala, že lususní sedačky a stříkaný chrom je jejich parketa.  Kluci z Ogar klubu opět rozdávali úsměvy už z dálky a s holkama od Historic Cars jsme dali kafíčko a podívali se, jak se opravujou Italský bouráky. Milovníci Masarykova okruhu a motocyklového závodění si taky přišli na své… zkrátka ať profesionál nebo rodinka na výletě, všichni měli  skvělý zážitek postaráno.

Tímto děkujeme Atelieru Kupka za organizaci a těšíme se na další akci.

 

Kenny

 Publikoval v 23:12